בית גידול איכותי לכלבי אלסקן מלמוט: כלבי המזחלת שהפכו לכלבי משפחה מושלמים

 

 אנחנו בית גידול רשום לכלבי אלסקן מלמוט, המוכר ע"י ההתאחדות העולמית לכלבנות FCI וההתאחדות הישראלית לכלבנות - בית הגידול היחידי בארץ שקיבל את התארים מגדל מצטיין ומגדל מומלץ לגזע (הייתי בין עשרת המגדלים הראשונים בארץ מכל הגזעים) ועומד בכל הקריטריונים של הרבעות מאושרות בלבד.


אנו מרביעים אך ורק כלבי אלסקן מלמוט גזעיים עם תעודות יוחסין, שעברו בדיקות רפואיות וגנטיות ואושרו להרבעה על-ידי שופטי הגזע בארץ או בחו"ל.
תעודות היוחסין לכלב אינן לצורך התייפיפות וגם לא לתערוכות בלבד. תעודות יוחסין משמען אחריות להתאמה מלאה לגזע מכל הבחינות: בריאות, התנהגות, אופי, אהבה וכמובן גם יופי. הן חשובות למי שמחפש כלב אלסקן מלמוט ומעוניין לחיות עם כלב כזה מכל הבחינות גם שיגדל, ויהיה הרבה מ״גור יפה״.
אנחנו מתחייבים להוציא לכל גור תעודת יוחסין !
אין לנו צורך לעשות "נקיונות המלטה" - כל ההמלטות שלנו מתוכננות כדי למנוע ככל יכולתנו בעיות גנטיקה ובריאות.
כל מי שקונה מאיתנו כלב מקבל תעודת מכירה עם התחייבות גנטית! 

אתם מוזמנים להיכנס לרשימת ההמתנה שלנו. כך תוכלו להבטיח לכם גור אלסקן מלמוט מבית הגידול שלנו בהקדם, וגם לשמוע על ההמלטה ברגע שתהיה ולהכיר את הגור החל מהשלבים הראשונים בחייו.

 

אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר ולהכיר אותנו ואת הכלבים שלנו (בתאום מראש) כדי להתרשם ממקור ראשון מאופיים הטוב ומיופיים, לשמוע על הגזע ולהכיר את בית הגידול שלנו ואותנו אישית.

אנו מלווים את כל רוכשי הגורים בתמיכה ייעוץ הכוונה ובעיקר המון אהבה וחום !

בקרו בעמוד גורים למכירה שלנו!

 

 


מסירת גורים


הגורים נמסרים לבעליהם החדשים בגיל 7 עד 8 שבועות, כשהם לאחר תילוע וחיסון ראשון - ולאחר שעברו ביקורת שגר מטעם ההתאחדות לכלבנות ואושרו לקבלת תעודת יוחסין. לכל גור מוכנס לפני המסירה שבב אלקטרוני בינלאומי ומצורפת "תעודת בריאות" מבדיקה וטרינרית ותעודת מכירה עם התחייבות גנטית.
אנו מלווים את רוכשי הגורים בייעוץ ותמיכה, עם הרבה אהבה תוך רצון לשיתוף פעולה.חלק מן הגורים המבטיחים ביותר אנו משאירים בבית הגידול לזמן ארוך יותר או מוכרים אותם עם הסכם גידול. זאת על מנת להבטיח את המשך הגידול האיכותי ברמה הגבוהה ביותר תחת בית גידול אאילה אלסקן ביוטי.

אנו משתדלים לא למכור גורים בחו"ל, כיוון שאנו מעדיפים להתרכז בארץ ולהשאיר אותם בקרבתנו.

 

חשוב לנו מאד למצוא אנשים שיהוו משפחה מורחבת ויתנו משמעות לבית הגידול. שנוכל להפגש בתערוכות וגם מחוץ להן, לעקוב אחרי ההתפתחות של הכלבים, ולהמשיך אחר-כך באמצעותם להרחיב עוד את המשפחה.

המלטות משושלות אלופים
הרבעות בחו"ל ועם כלבי יבוא
מבתי גידול מובילים באירופה וארה"ב

בית הגידול שלנו מקיים קשרים מקצועיים הדוקים עם בית הגידול המפורסם דל-ביאג'יו מאיטליה, ועם בתי גידול מובילים נוספים מארה"ב, צ'כיה, שוודיה והולנד.

בבחירת הכלבים להרבעה אנו מקנים חשיבות עליונה לאופי טוב ולא רק ליופי ולהצלחה.
אנו משלבים רמה מקצועית גבוהה עם גידול חם ואוהב כחלק מהמשפחה - והתוצאה: כלבים יפהפיים ואיכותיים, עם אופי נפלא, המסבים אושר לבעליהם.

גור טוב מבית טוב !

כלבי האלסקן מלמוט שלנו הם ברמת איכות שאינה נופלת מבתי הגידול המובילים בחו"ל.
בקנותך גור אלסקן מלמוט מבית הגידול שלנו, אתה זוכה לקנות כלב המקושר ישירות לכלבים הטובים ביותר בעולם בגזע האלסקן מלמוט ולעובדה זו משמעות רבה מבחינת טיב הכלב, יופיו ובעיקר אופיו הטוב.

 

בקניית כלב מבית הגידול שלנו תיהנה מייעוץ, עזרה ותמיכה החל מהרגע בו תגיע לקבל את הגור החדש ותצטרף למשפחה המורחבת והאוהבת של כלבי אלסקן מלמוט האיכותיים ביותר בישראל.

כל הזכויות שמורות ©  אאילה אלסקן ביוטי - איילת שושן
אמייל: ayelet.ayla@gmail.com  פייסבוק: ayelet.shushan

Powered by Artvision | Truppo Websites