בית גידול איכותי לכלבי אלסקן מלמוט: כלבי המזחלת שהפכו לכלבי משפחה מושלמים
אנו בית-גידול לכלבי אלסקן מלמוט, המשלב רמה מקצועית גבוהה עם גידול ביתי, חם ואוהב של כלבים שהם חלק מהמשפחה.


בבחירת כלבים לגידול ולהרבעות אנו מקנים חשיבות רבה לאופיו של הכלב ובריאותו לא פחות מיופיו. הדבר

החשוב ביותר בעינינו הוא שהכלב ובעליו יהיו מאושרים בצוותא - ולפי אמונה זו אנו מתייחסים ברצינות גם להתאמת הכלב לבעלים וגם בהמשך הגידול ומלווים את רוכשי הגורים בתמיכה וייעוץ תוך שיתוף פעולה ואהבה.

 

לעיתים אנו מוכרים גם כלבות צעירות בתנאי-גידול, כדי להמשיך ולהרחיב את בית-הגידול ומלווים אותן בייעוץ הכוונה ועזרה בבחירת בן-הזוג האידאלי, בהרבעה, בהמלטה ובמכירת הגורים.

והתוצאה: גורים וכלבים איכותיים ויפהפיים עם אופי מדהים המתאימים להיות כלבי לוויה / משפחה אידאליים

 אנו מגדלים כלבי אלסקן מלמוט מהטיפוס אשר זוכה להצלחה כבר שנים בכל התערוכות הבינלאומיות החשובות בעולם.


ביני לבין המגדל נוצרו קשרים מקצועיים ואישיים עמוקים, הוא התארח אצלנו במהלך אליפות אירופה 2000 שהתקיימה בארץ בה הופענו ביחד ואני התארחתי בביתם אין ספור פעמים כשאני עובדת איתם עם הכלבים, לומדת את סודות המקצוע וזוכה להציג כלבים שלו בתערוכות, ביניהם גם את האלופים הרציניים ביותר.

 הרומן שלי עם כלבי אלסקן מלמוט התחיל כבר לפני שנים רבות, אבל התחלתי להיות מגדלת במלוא מובן המילה רק לפני כ-12 שנים, כשאני ניגשת לנושא מתוך שילוב של אהבה גדולה ומקצועיות

בית הגידול שלנו מקיים קשרים מקצועיים חבריים וקרובים עם בתי-גידול מהמובילים בעולם בארה"ב ואירופה, כמו עם בית הגידול המפורסם דל-ביאג'יו מאיטליה, המגדל דורות של אלופים במדינות רבות ו 7 שנים ברציפות אלופי עולם.רק לאחר כמעט 4 שנים בהן עקב אחרי,  ראה איך אני מגדלת ומציגה את הכלבים ואיך אני מתייחסת לגידול ולאחר שנוכח בהצלחתי בארץ עם וונג - אלוף ישראל שזכה בשלוש תערוכות ברציפות בכוכב התערוכה ופעמיים במקום ראשון בקבוצה בתערוכות בינלאומיות - זכיתי לאמונו והערכתו המקצועית והאישית וקיבלתי את אישורו להיקשר עם הזכר מס. 1 שלו.

סיימתי את המדרשה לכלבנות של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, השתלמתי ב"גרומינג" (טיפוח והכנה לתערוכות) אצל בעלת מקצוע מוכרת באטליה, למדתי על פעילות כושר לכלבים עובדים ותוספי מזון לכלבים ונשאבתי לעניין באופן עמוק יותר ממה שיכולתי להעלות בדעתי, כשאני סוחפת אחרי את כל המשפחה.

 

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות ©  אאילה אלסקן ביוטי - איילת שושן
אמייל: ayelet.ayla@gmail.com  פייסבוק: ayelet.shushan

Powered by Artvision | Truppo Websites